O nas

INTERIOR to marka która jest na rynku już 15 lat. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz kuchennych oraz sprzedażą wysokiej klasy mebli kuchennych. W swojej ofercie posiadamy również szafy wnękowe oraz inne meble tworzone wg wcześniej wykonanych projektów . Projektowanie mebli kuchennych sprawia nam ogromną przyjemność – to właśnie te elementy wyposażenia wprowadzają do wnętrza harmonię tak istotną w tworzeniu przestrzeni, w której można poczuć się w pełni sobą. 

Zespół

INTERIOR to ludzie , którzy szanują się wzajemnie.  Zgrany zespół profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem oraz stale poszerzające się możliwości produkcyjne pozwalają z powodzeniem zrealizować najbardziej ambitne projekty.

Jakość

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie tworzymy meble najwyższej jakości, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy trwałość, bezpieczeństwo użytkowania oraz wysoką estetykę naszych mebli.

Indywidualizm

Przyjdź do nas i zobacz różnicę. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie otoczymy Państwa fachową obsługą i przy filiżance kawy zaprezentujemy nasze meble. Nasi doświadczeni i kreatywni projektanci stworzą projekt kuchni dopasowany do Państwa potrzeb.

Technologia

Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy w którym produkowane są nasze meble. Wszystkie produkty nawiercane są przy użyciu nowoczesnych maszyn CNC co gwarantuje precyzję wykonania. Stale rozwijamy własne zaplecze produkcyjne, dzięki czemu nie boimy się trudnych i niestandardowych wyzwań projektowych.