LE MANS

Dobrze przemyślany narożnik

OPŁYWOWY KSZTAŁT

Półek sprawia, że idealnie nadają się do zagospodarowania tzw. ślepego narożnika, umożliwiając przechowywanie okrągłych i owalnych naczyń. Płaszczyzna użytkowa tzw. "nerki" jest bardzo duża dzięki, temu garnki i patelnie, których w kuchni mamy sporo idealnie się na nich układają. Jednocześnie pozwala maksymalnie wykorzystać powierzchnię magazynową.

PŁYNNY I LEKKI RUCH

Jednym ruchem ręki możesz wysunąć całą zawartość na zewnątrz. Półki płynnie i niezależnie od siebie wysuwają się z szafki.

OBCIĄŻENIE 25 KG NA PÓŁKĘ

Każda z półek może przenosić obciążenie do 25 kg. Dzięki łącznej pojemności 50 kg

WYGODNY DOSTĘP Z GÓRY

Garnki, patelnie czy rondle zwykle układa się jeden na drugim lub obok siebie, tak aby zajęły najmniej miejsca. W efekcie naczynia tworzą stos, w którym trudno odnaleźć to, co jest akurat potrzebne. A jeśli poszukiwany garnek jest w tyle, trzeba wyciągnąć najpierw inne naczynia, nierzadko na kolanach.

Po co utrudniać sobie życie? Dzięki temu, że półka wysuwa się całkowicie na zewnątrz, masz zawsze łatwy dostęp do wszystkich naczyń z góry.

PÓŁKI WYJEŻDŻAJĄ NIEZALEŻNIE OD SIEBIE

Le Mans zapewnia łatwy dostęp do wszystkich naczyń, nawet tych znajdujących się w głębi szafki. Jeśli chcesz wyjąć garnek stojący z tyłu, wystarczy, że jednym lekkim ruchem wysuniesz półkę. Bez przestawiania, bez kłopotu.

Każda z półek, tzw. "nerek" wyjeżdża niezależnie od siebie.