BLOG

Daj się zainspirować

MERIVOBOX Let’s create – jedna platforma, wiele możliwości

MERIVOBOX
Let’s create – jedna platforma, wiele możliwości

WIĘCEJ

EGGER PerfectSense®

EGGER PerfectSense® PerfectSense Feelwood łączą właściwości matowej, aksamitnej powierzchni płyt PerfectSense Matt zapobiegających pozostawianie odcisków palców oraz synchronicznej powierzchni Feelwood

WIĘCEJ

Już jest! Majowy numer Werandy z naszą realizacją

W majowym wydaniu Werandy znajdziecie Państwo zdjęcia z naszej realizacji mebli w klimatycznym domu na Żoliborzu.
👉 weranda.pl/aktualny-numer i znajdziecie w punktach sprzedaży.

WIĘCEJ

Jaką szufladę wybrać?

Czy istnieje perfekcyjna szuflada? Inna od wszystkiego co znane, podążająca za idealną linią, a mimo to, tak udoskonalona pod względem funkcji, jak nigdy dotąd. O prostej linii. Elegancka. Zgrabna. To LEGRABOX, nowy wymiar elegancji.

WIĘCEJ

Dobrze przemyślany narożnik

LeMans to system ruchomych półek przeznaczony do zagospodarowania wnętrza szafek narożnych. Każda z półek może przenosić obciążenie do 25 kg. Dzięki łącznej pojemności 50 kg. Jednym ruchem ręki możesz wysunąć całą.

WIĘCEJ

CLIP top BLUMOTION

CLIP top BLUMOTION skupia innowacyjną technikę, wyróżniony na całym świecie design i komfort ruchu na najmniejszej przestrzeni. System hamowania BLUMOTION jest zintegrowany w puszce zawiasu.

WIĘCEJ

Wykorzystaj każdy kąt!

Wystarczy, że lekko pociągniesz ręką uchwyt ramy i odchylisz go w bok, a wewnętrzne kosze automatycznie przesuną się na miejsce przednich. Następnie możesz ręcznie wysunąć każdy kosz na zewnątrz szafki .

WIĘCEJ