Meble Interior
Przejdź do treści

O nas

INTERIOR to firma która działa na rynku już ponad 10 lat.
Zajmujemy się projektowaniem wnętrz kuchennych oraz sprzedażą wysokiej klasy mebli kuchennych. W swojej ofercie posiadamy również szafy wnękowe , biblioteki, zabudowy rtv oraz inne meble tworzone wg wcześniej wykonanych projektów.
Zespół
INTERIOR to ludzie, którzy każdego dnia pojawiają się w firmie z uśmiechem na twarzy i wkładają serce w to aby tworzone przez nas meble były wyjątkowe, niepowtarzalne i trwałe.
Większość naszej kadry budowała firmę od samego początku. Zgrany zespół z ogromnym doświadczeniem oraz stale poszerzające się możliwości produkcyjne pozwalają z powodzeniem zrealizować najbardziej ambitne projekty.
Indywidualizm
Przyjdź do nas i zobacz różnicę. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie otoczymy Państwa fachową obsługą i przy filiżance kawy zaprezentujemy nasze meble. Nasi doświadczeni i kreatywni projektanci
stworzą projekt kuchni dopasowany do Państwa potrzeb.
Jakość
Wykorzystując wieloletnie doświadczenie tworzymy meble najwyższej jakości, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy trwałość, bezpieczeństwo użytkowania oraz wysoką estetykę naszych mebli.
Technologia
Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy w którym produkowane są nasze meble. Wszystkie produkty nawiercane są przy użyciu nowoczesnych maszyn CNC co gwarantuje precyzję wykonania. Stale rozwijamy własne zaplecze produkcyjne, dzięki czemu nie boimy się trudnych i niestandardowych wyzwań projektowych.
ul. Klimczaka 5 lok.82
02-797 Warszawa, woj. mazowieckie
NIP: 773 213 73 28
Poniedziałek - Piątek:  10:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00
+48 22 403 07 03
+48 22 403 07 30
Znajdź nas na
Facebooku
Ⓒ 2018 Meble Interior | Wszelkie prawa zastrzeżone  POLITYKA PRYWATNOŚCI
Title
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Wróć do spisu treści